Schutterweg 75, Amsterdam
Vraagprijs € 795.000 k.k.
De Schutterweg 75 is een project wat op meerdere methoden benaderd kan worden voor de verkoop. In de huidige indeling en situatie is de woning te koop inclusief twee garages en eventueel een derde garage. Een andere optie is om de woning Schutterweg 75 aan te kopen...
Lees meer
Omschrijving
De Schutterweg 75 is een project wat op meerdere methoden benaderd kan worden voor de verkoop. In de huidige indeling en situatie is de woning te koop inclusief twee garages en eventueel een derde garage. Een andere optie is om de woning Schutterweg 75 aan te kopen...
Lees meer
Kenmerken
- Adres
- Schutterweg 75, 1033 XW Amsterdam
- Vraagprijs
- € 795.000 k.k.
- Woonoppervlakte
- ca. 141m²
- Perceeloppervlakte
- ca. 174m²
- Inhoud
- ca. 445m³
- Aantal kamers
- 4
- Bouwjaar
- 1962
- Energielabel
- D
Kenmerken
- Vraagprijs
- € 795.000 k.k.
- Status
- Beschikbaar
- Oplevering
- In overleg
- Adres
- Schutterweg 75
- Postcode
- 1033 XW
- Plaats
- Amsterdam
Aanvaarding
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, Eindwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1962
- Onderhoud binnen
- Uitstekend
- Onderhoud buiten
- Goed
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte
- ca. 141m²
- Perceeloppervlakte
- ca. 174m²
- Oppervlakte woonkamer
- ca. 30m²
- Inhoud
- ca. 445m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 3
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal verdiepingen
- 2
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, TV-Kabel, Buitenzonwering
Energie
- Energielabel
- D
- Warm water
- C.V.-ketel
- Verwarming
- C.V.-ketel
- Ketel
- Intergas (2013, Combi-ketel, Eigendom)
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, In woonwijk
- Balkon
- Ja
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- Zuidwest, 44m², 5×8cm
- Schuur
- Aangebouwd steen
- Faciliteiten schuur
- Voorzien van elektra
Garage
- Soort garage
- Garagebox
- Capaciteit
- 1
- Afmetingen
- 17m²
Omschrijving
De Schutterweg 75 is een project wat op meerdere methoden benaderd kan worden voor de verkoop. In de huidige indeling en situatie is de woning te koop inclusief twee garages en eventueel een derde garage. Een andere optie is om de woning Schutterweg 75 aan te kopen met een opbouw van circa 50m² op de 2e verdieping. Daarbij de mogelijkheid om één of meerdere garages te kopen.Huidige situatie:
Thans is het een woonhuis volgens het principe van ‘omgekeerd wonen’. De slaapverdieping is op de begane grond en de woonverdieping beslaat de eerste verdieping. De woning straalt warmte en gezelligheid uit. Tot in de laatste details is het woonhuis afgebouwd, ingericht en afgewerkt. In deze setting zijn op uiterst professionele wijze en twee garages betrokken. Het woonhuis is uitgebreid met deze garages aan de zijkant. De derde externe garage ligt op slechts 20 meter afstand.
Indeling
Begane grond:
Na de entree van de woning is er een volledig afgewerkte technische ruimte annex garderobe. Aan de voorzijde is een riante, complete heerlijke badbeleving, inclusief sunshower. Aan de achterzijde is een masterbedroom met vaste kastenwand. De wasmachine en droger zijn keurig weggewerkt in een inbouwkast. Er is een ruime en lichte hal met de toegang naar de royale achtertuin op het zuiden.
Overal in de woning is sprake van vloerverwarming, dubbel glas, super comfortabel, inbouwspots, uitgebreide elektrainstallatie.
1e verdieping:
Via de geheel nieuwe bordestrap bereik je de eerste verdieping. Er is een overloop en een ruim toilet. Bij binnenkomst van de woonkamer valt direct de grote hoeveelheid licht op die de ruimte binnenkomt via de ramen in de 3 vrije gevels. Ook hier is de liefde en aandacht die de eigenaren aan de woning hebben besteed goed merkbaar. Aan de straatzijde is de complete high end semi-open keuken voorzien van de meest moderne en luxe inbouwapparatuur. Alle denkbare luxe zoals o.a. cooker, combi magnetron-oven, Siemens koffiezetapparaat, inductie kookplaat, dubbele koelkast/vriezer, vaatwasser op sta hoogte en inbouwspots. Klop ook even op het raam van de koelkast....!
Aan de achterzijde is het zitgedeelte met een sfeervolle houtkachel en toegang tot het terras! Een prima plek met alle vrijheid en de mogelijkheid uiteraard om naar de tuin te gaan.
Ook deze verdieping is geheel voorzien van vloerverwarming, plavuizen look PVC vloer (super praktisch) rondom isolerende beglazing, plafond met een chique stuclijst en inbouw spots, open haard, custom-made raamdecoratie en schakelmateriaal met dimmers.
Tuin:
De ruime achtertuin is 44 m2 en op het zuidwesten gericht. Het is een oase van rust en comfort want ook de tuin is met gevoel voor perfectie aangelegd en volledig ingericht op relaxen! Aan de achterzijde van de tuin is een half open buitenverblijf gecreëerd waar zelfs een bar (afkomstig uit het voormalige 'Savoy') ingebouwd is! De zithoek met tv en terrasverwarming biedt de mogelijkheid om zelfs met slechter weer van je tv programma of film te genieten. De ruimte kan door middel van een elektrisch bedienbare scherm insect vrij worden gemaakt. De tegels liggen er strak en goed in en de buitendouche werkt uiteraard.
De uitbreiding van de tuin aan de voor-, zij- en achterkant is destijds met toestemming en onder betaling van een waarborgsom door de gemeente Amsterdam (stadsdeel Noord) goedgekeurd.
Er is een houten schuur met een uitgang naar de openbare weg. Deze schuur, alsmede het 'oksel' tussen de voorgevel en de garages aan de straatzijde en het houten tuinhuis maken geen onderdeel uit van het recht van erfpacht. Hiervoor is wellicht een overeenkomst te sluiten met het stadsdeel. De huidige situatie is door het stadsdeel ooit vergund onder het stellen van een zekerheid.
Eigendom:
Voor het woonhuis geldt het voortdurend recht van erfpacht waarbij de grond toebehoort aan de gemeente Amsterdam. De algemene bepalingen van 1955 zijn van toepassing. Het huidige tijdvak loopt tot 15 maart 2036 met een vaste canon van € 223,69 per jaar voor het woonhuis en drie garages. Daarna is overstap naar eeuwigdurende erfpacht aangevraagd onder de gunstigste voorwaarden waarbij er voor afkoop van de canon gekozen is. De akte moet nog passeren.
Bijzonderheden:
- 141 m2 woonoppervlakte volgens NEN 2580 meetinstructie;
- Extra externe garage;
- Direct te betrekken ‘’high-end’’ afgewerkte hoekwoning;
- Fraaie half open tuinhuis met bar, tv en gasverwarming;
- Ruime tuin op het zuidwesten;
- keuken 2018, badkamer 2017, c.v. ketel 2018, vloeren 2017-2018;
- alleen LED verlichting (zeer lage elektrakosten);
- Er is sprake van het voortdurend recht van erfpacht met een vaste canon van € 223,69 per jaar. Huidige tijdvak loopt tot 15-03-2036;
- Rustige en zeer kindvriendelijke buurt;
- Goede uitvalswegen en openbaar vervoer opties;
- Mogelijkheid om op te bouwen;
- 3 slaapkamers;
- De kopende partij krijgt de mogelijkheid een garage te kopen ad € 45.000,--;
- Bouwjaar 1962;
- Aanvaarding: In overleg, kan snel;
- Gebruik garages als woonruimte is niet geregeld.
Opbouwoptie:
Verkopers gaan de garages herstellen naar de originele situatie van 2 garages. Tevens gaan zij een 2e verdieping opbouwen waarbij 2 slaapkamers en een badkamer en overloop op casco niveau worden aangelegd. Afhankelijk van de voortgang van de bouwplannen kan verkoper rekening houden met eventuele wensen van een koper. In de documenten zijn de voorbeeld tekeningen bijgesloten. Op verzoek zijn er detail tekeningen te overleggen voor deze optie.
Ligging en locatie:
Het huis ligt in een autoluwe en tevens kindvriendelijke woonwijk aan de westzijde in Amsterdam Noord. Het centrum van Amsterdam is eenvoudig bereikbaar met de Noord/Zuidlijn. Verschillende busverbindingen naar alle stadsdelen zijn op slechts enkele minuten lopen te bereiken. De Ring A10 ligt ook om hoek. Parkeren in de wijk is vergunningsvrij waarbij parkeerplaatsen ruim voldoende voorhanden zijn op het opnieuw aangelegde wegdek. In de nabije omgeving zijn o.a. scholen, winkel-faciliteiten (Zonneplein, Mercuriusplein Molenwijk) evenals sportvoorzieningen en de betere horeca voorzieningen zijn aan het IJ op het NDSM-terrein in ruime mate aanwezig. Het recreatiegebied 'Twiske' is vlakbij net als de natuurspeeltuin 'Jutter'. De wijk zelf is rustig, geen doorgaand verkeer, veel groen en overwegend laagbouw. De straat is feitelijk doodlopend en een van de eerste 'woonerven'.
De garages, Schutterweg 71 en Schutterweg 73, worden onder deze optie separaat aangeboden voor € 45.000,00 kosten koper.
Tevens heeft verkoper gekozen voor het overstappen naar eeuwigdurende erfpacht waarbij er vanaf 16 maart 2036 geen canon meer verschuldigd is. De akte hiertoe moet nog passeren.
Bijzonderheden na afkoop erfpacht en realiseren dakopbouw:
- circa 160m² woonoppervlakte;
- Drie garages te koop ad € 45.000,00 per stuk kosten koper
- Direct te betrekken ‘’high-end’’ afgewerkte hoekwoning;
- Fraaie half open tuinhuis met bar, t.v. en gasverwarming;
- Ruime tuin op het zuidwesten;
- keuken 2018, badkamer 2017, c.v. ketel 2018, vloeren 2017-2018;
- alleen LED verlichting (zeer lage elektrakosten);
- Er is sprake van het voortdurend recht van erfpacht met een vaste canon van € 223,69 per jaar. Huidige tijdvak loopt tot 15-03-2036. Daarna is overstap naar eeuwigdurende erfpacht mogelijk tegen gunstige voorwaarden afkoop canon circa € 9.496,00 voor de woning en € 1.122,00 per garage.
- Rustige en zeer kindvriendelijke buurt;
- Goede uitvalswegen en openbaar vervoer opties;
- 3 slaapkamers;
- Bouwjaar 1962;
- Aanvaarding: In overleg, kan snel;
- Tuinuitbreiding niet geregeld. Informeer bij de makelaar naar de mogelijkheden.
Foto's
Plattegronden
Locatie
[
{
"address": "Schutterweg 75",
"zipCode": "1033 XW",
"city": "Amsterdam",
"lat": 52.4181054,
"lng": 4.8777093,
"heading": 0,
"pitch": 0
}
]
[
{
"featureType": "all",
"elementType": "geometry.fill",
"stylers": [
{
"weight": "2.00"
}
]
},
{
"featureType": "all",
"elementType": "geometry.stroke",
"stylers": [
{
"color": "#9c9c9c"
}
]
},
{
"featureType": "all",
"elementType": "labels.text",
"stylers": [
{
"visibility": "on"
}
]
},
{
"featureType": "landscape",
"elementType": "all",
"stylers": [
{
"color": "#f2f2f2"
}
]
},
{
"featureType": "landscape",
"elementType": "geometry.fill",
"stylers": [
{
"color": "#ffffff"
}
]
},
{
"featureType": "landscape.man_made",
"elementType": "geometry.fill",
"stylers": [
{
"color": "#ffffff"
}
]
},
{
"featureType": "poi",
"elementType": "all",
"stylers": [
{
"visibility": "off"
}
]
},
{
"featureType": "road",
"elementType": "all",
"stylers": [
{
"saturation": -100
},
{
"lightness": 45
}
]
},
{
"featureType": "road",
"elementType": "geometry.fill",
"stylers": [
{
"color": "#eeeeee"
}
]
},
{
"featureType": "road",
"elementType": "labels.text.fill",
"stylers": [
{
"color": "#7b7b7b"
}
]
},
{
"featureType": "road",
"elementType": "labels.text.stroke",
"stylers": [
{
"color": "#ffffff"
}
]
},
{
"featureType": "road.highway",
"elementType": "all",
"stylers": [
{
"visibility": "simplified"
}
]
},
{
"featureType": "road.arterial",
"elementType": "labels.icon",
"stylers": [
{
"visibility": "off"
}
]
},
{
"featureType": "transit",
"elementType": "all",
"stylers": [
{
"visibility": "off"
}
]
},
{
"featureType": "water",
"elementType": "all",
"stylers": [
{
"color": "#46bcec"
},
{
"visibility": "on"
}
]
},
{
"featureType": "water",
"elementType": "geometry.fill",
"stylers": [
{
"color": "#c8d7d4"
}
]
},
{
"featureType": "water",
"elementType": "labels.text.fill",
"stylers": [
{
"color": "#070707"
}
]
},
{
"featureType": "water",
"elementType": "labels.text.stroke",
"stylers": [
{
"color": "#ffffff"
}
]
}
]
Meer informatie?

Neem direct contact op met Leen Cornelisse RM RT LRGD via 0206001600. Mailen kan ook: leen@ameo.nl
Voor algemene vragen kunt u ook het contactformulier gebruiken.